Zemākās auto nomas cenas internetā!

Par Mums

Mēs specializējamies kvalitātē, lētā auto nomā. Mūsu kompānija sadarbojas ar pasaulē visprestižākajām un populārākajām auto nomas kompānijām, izmantojot rezervēšanas platformu. Mūsu profesionālā pieredze auto nomas brokeru biznesā ir vairāk nekā 5 gadi un mūsu pieredze ir izveidojusi mūs par vieniem no līderiem auto nomas industrijā.

Mūsu mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem labāko apkalpošanas servisu visā pasaulē, vienalga kur auto nomas pakalpojums ir nepieciešams- vai tā ir Latvija, vai kāda cita vieta. Mums vienmēr būs vislabākās cenas. Mūsu datubāze tiek atjaunināta katru dienu.

Ietaupi laiku un naudu- netērē vairāk vairākas stundas, lai atrastu tikai labāko piedāvājumu un daudzajām autonomām. Te tu vari atrast vienmēr labākās cenas vienā vietā uzreiz pie pasaules labākajām autonomas kompānijām. Nevajadzēs aizpildīt kaudzi ar pieteikumu formām, lai tikai saņemtu cenu katru reizi no vienas kompānijas- te tu uzreiz saņemsi vairākus piedāvājumus vienlaicīgi.

Ja neesi pārliecināts vai arī Tev ir kādi jautājumi, droši sazinies ar mums. Mēs cenšamies palīdzēt uzreiz, nevis apsolām sazināties ar Tevi 24 stundu laikā! Sazinies ar mūsu atbalsta komandu jebkurā Tev vēlamā laikā!