Zemākās auto nomas cenas internetā!
Garantētas vislabākās cenas

Kādēļ rezervēt ar mums?

Atbilde ir viegla, mūsu majaslapā tiek salīdzinātas 221 auto nomas kompānijas vairāk nekā 42000 galamērķos tai skaitā arī Rīgā!
Garantēta zemākā cena
Bezmaksas kredītkartes apmaksa
Jums ir garantēta automašīna no vadošajiem piegādātājiem
Bezmaksas izmaiņu veikšana
Maini vai atcel savu rezervāciju tiešsaistē vienkārši un ātri
Salīdziniet 221 kompāniju vairāk nekā 42000 galamērķos.
hertz auto noma avisa uto noma europcar auto noma alamo auto noma budget auto noma enterprise auto noma dollar auto noma thrifty auto noma addcar auto noma green motion auto noma sixt auto noma interrent auto noma keddy auto noma easirent auto noma

Mikroautobusu noma

Šajā rakstā centīsimies atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

Izvēles iespējas Rīgā iznomāt busu ir diezgan lielas, vismaz apskatot to pašu sludinājumu portālu ss.lv. Raksta tapšanas laikā sludinājumu skaits ir 289 zem sadaļas: mikroautobusi.

Tāpat arī caur meklētāgu Google, rezultāti ir diezgan daudz, un pateicīgākais moments šajā visā ir tas, ka vismaz mājas lapas, kas šeit tiek atrastas kā pirmās, liecina, ka kompānijas tieši ir specializējušās busu nomā. Šīs kompānijas apskatīsim un pārbaudīsim kādā citā rakstā, bet tagad nedaudz paanalizēsim, cik kvalitatīvu saturu(sludinājumus) pēc izvēles iespējām piedāvā portāls ss.lv. Ideāli ir tas , ka varam uzreiz atlasīt sludinājumus pēc busa gada. tas ir ļoti būtiski, ja gribam saņemt uzticamu un jaunu mikroautobusu. Attiecībā uz busu nomu, jābūt ir ļoti uzmanīgam, jo piedāvājumos arī tiek piedāvāti busi, kas ir vecāki par 2006. gadu, un kuriem ir aizdomīgi mazs nobraukums.

Parēķiniet paši!- Ja jums buss ir nepieciešams braucienam pa Eiropu un paredzētais nobraukums 7 vai 14 dienās ir vairāki tūkstoši kilometru, vai tiešām reāli ir tas, kad busu nomai, kura ar busu iznomāšanu nodarbojas jau 4 un vairāk gadus, buss nebūs jau pārbraucis 200-300 tūkstošu kilometru slieksni.

Tāpēc ja Jums rūp jūsu pašu un jūsu pārvadājamo pasažieru drošība, ieteicams būtu ka jūs paši papildus pirms brauciena pārbaudītu gan busa bremžu stāvokli, gan riepu protektora nodilumu, kā arī pieprasītu Autonomas kompānijai informāciju par pēdējo busa tehniskās apkopes datumu, un pie kādas kilometrāžas tas tika veikts.

Tāpat jārēķinās, ka ja jūs brauciet kautkur tālu no Latvijas, tehniskā palīdzība no nomas kompānijas puses būs ļoti ierobežota, jo ja busam būs beigusies autoražotāja garantija, tad autorizētie dīleri, kas atrodas ārpus Latvijas teritorijas, nekādu palīdzību bez maksas Jums nesniegs. Autovadītāja apliecībai arī ir nozīme, izvēloties busa modeli un marku! Bet 99% gadījumus Jūs droši varēsiet pārvietoties ar B kategorijas tiesībām, jo lielāka daļa busu, tieši tik lieli tiek ražoti, lai nerastos liekas problēmas cilvēkiem, kam nav attiecīgas kategorijas tiesību. Neaizmirstiet tikai to , ka B kategorijā ir noteikts gan max pieļaujamais pasažieru skaits, tā arī kopējā busa kravnesība, citiem vārdiem sakot, ne visi busi ir tādi, kam ir 9 sēdekļi, ar kuriem jūs drīkstiet braukt pa koplietošanas ceļiem. Neaizmirstiet pārbaudīt, kāda ir kravnesība.

Padomi kas noderētu pirms izvēlaties kādu busu īrēsiet:

Populāras auto nomas pakalpojuma saņemšanas vietas: