Zemākās auto nomas cenas internetā!
Garantētas vislabākās cenas

Kādēļ rezervēt ar mums?

Atbilde ir viegla, mūsu majaslapā tiek salīdzinātas 221 auto nomas kompānijas vairāk nekā 42000 galamērķos tai skaitā arī Rīgā!
Garantēta zemākā cena
Bezmaksas kredītkartes apmaksa
Jums ir garantēta automašīna no vadošajiem piegādātājiem
Bezmaksas izmaiņu veikšana
Maini vai atcel savu rezervāciju tiešsaistē vienkārši un ātri
Salīdziniet 221 kompāniju vairāk nekā 42000 galamērķos.
hertz auto noma avisa uto noma europcar auto noma alamo auto noma budget auto noma enterprise auto noma dollar auto noma thrifty auto noma addcar auto noma green motion auto noma sixt auto noma interrent auto noma keddy auto noma easirent auto noma

Auto Noma Frankfurte

Lēti, ātri un viegli – to mēs Jums apsolām, ja runa ir par autonomu Frankfurtē, Vācijā. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājuma listi, tieši tajā Jūs atradīsiet nomātu transportlīdzkli, kas būs kā radīts Jums. Mēs varam piedāvāt jebkuras klases auto, sākot ar ekonomiskajiem transportlīdzekļiem un beidzot ar vairākvietīgajiem autofurgoniem. Jūs būsiet patīkami pārsteigts par to cik viegki ir rezervēt nomātu auto Frankfurtē.

Frankfurtes centrs

Frankfurte ir Eiropas Centrālās bankas galveno ēku un citu finanšu institūciju mājvieta. Pilsētas centrs kņud no aizņemtiem biznesa cilvēkiem un debesskrāpju tipa ēku pārbagātības. Taču Frankfurte lepojas arī ar vairāk kā 30 muzejiem, skaistiem parkiem un vēsturisko pieminekļu pārpilnību.
Sv. Paula baznīca, Frankfurtes katedrāle, Römer skvērs, Palmengarten botāniskais dārzs, Gruneburg parks, Frankfurtes operas names - šie viennozīmīgi ir Frankfurtes izcilākās apskates vietas. Vai apnicis pieturētie gida sastādītā rīcības un laika grafika? Nomas auto ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs, lai pēc saviem ieskatiem apskatītu Frankfurti un tās apkārtni.   

Frankfurtes apkārtne

Pavisam īss brauciens uz Frankfurtes dienvidiem un Jūs nokļūsiet pilsētā ar nosaukumu Darmstadt, kurā ir virkne interesantu un apskatāmu vietu - 13.gadsimta pils ar 1844.gadā uzstādīto, 33 metrus garo pīlāru, kas veltīts dižā Djuka Ludviga I piemiņai, un mūsdienīgs, 2000.gadā celts dzīvokļu koplekss.

Savukārt, Frankfurtes austrumos atrodas pilsēta ar nosaukumu Mainz, kas ir arī Johannesa Gutenberga dzimtā pilsēta. Ir vērts apskatīt ievērojamākās baznīcas, ieskaitot neaizmirstamo, 1000 gadus seno Katedrāli. Paviesojieties kādā no vespilsētas vēsturiskajiem muzejiem vai vienkārši iegriezieties vienā no neskaitāmajiem, tomēr savā ziņā unikālajiem veikaliem.

Heidelberga atrodas tikai nedaudz tālāk uz austrumiem no Mainz, šī pilsēta ir slavena ar to, ka 1907.gadā tieši šeit tika atklātas kāda Heidelbergas senā cilvēka mirstīgās atliekas. Pētnieki uzskata, ka atrastie izrakumi ir senākā mūsdienu cilvēka līdzinieka mirstīgās atliekas, kurš dzīvojis 500 000 gadus senā pagātnē. Taču šodienas tūristu iemīļotākais apskates punkts ir 900 gadus senā Heidelbergas pils, kas atrodas 80 metru augtumā Konigstuhl kalnu ziemeļos.