Zemākās auto nomas cenas internetā!
Garantētas vislabākās cenas

Kādēļ rezervēt ar mums?

Atbilde ir viegla, mūsu majaslapā tiek salīdzinātas 221 auto nomas kompānijas vairāk nekā 42000 galamērķos tai skaitā arī Rīgā!
Garantēta zemākā cena
Bezmaksas kredītkartes apmaksa
Jums ir garantēta automašīna no vadošajiem piegādātājiem
Bezmaksas izmaiņu veikšana
Maini vai atcel savu rezervāciju tiešsaistē vienkārši un ātri
Salīdziniet 221 kompāniju vairāk nekā 42000 galamērķos.
hertz auto noma avisa uto noma europcar auto noma alamo auto noma budget auto noma enterprise auto noma dollar auto noma thrifty auto noma addcar auto noma green motion auto noma sixt auto noma interrent auto noma keddy auto noma easirent auto noma

Auto Noma Berlīne

Jūs esiet atradis vislabāko vietu internetā, ar kuras palīdzību būs iespēja sameklēt autonomas pakalpojumus Berlīnē, Vācijā. Mēs varam piedāvāt lētākās, taču visdrošākās automašīnas Jūsu brīvdienām Berlīnē. Apskatiet mūsu milzīgo un dažādo auto un autofurgonu piedāvājumu klāstu, lai piemeklētu ceļojumam visatbilstošāko. Jūs būsiet pārsteigts cik ātri un efektīvi var rezervēt nomātu auto Berlīnē.

Berlīnes iecienītākās katedrāles

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē ir daudz skaistu, apskatāmu vietu. Pilsētas celtnes simbolizē cilvēku kultūru un tradīcijas. Berlīnes reliģiozajā vēsturē vērojami gan gaišāki, gan tumšāki periodi, taču katoļu ticības celtnes ir vienas no visapbrīnojamākajām visā pasaulē. Berlīnes Doms, kas atrodas pie Kaisera baznīcas ir patiesi baudāms skats. Tā pašreizējā struktūra ir astoņpadsmitā gadsimta renovācijas nopelns, pirms tam tā bija Prūsijas baznīca. Atklājiet vēsturi un Katedrāles attīstību caur postījumiem un rekonstrukcijām.
Lai apskatītu arī citas iespaidīgas katedrāles, Jums būs jānokļūst leģendārajā Gendarmenmarkt. Tas ir iespaidīgais laukums iezīmē Berlīnes Konzerthaus stratēģisko atrašanās vietu starp Franču katedrāli un Vācu katedrāli. Visas trīs ēkas vēsturiski ilgstoši tika pakļautas bojājumiem, bet neatlaidīgie vācu tautības cilvēki tās ir restaurējuši.

Nepopulārā politiskā vēsture

Viens no nozīmīgākajiem vēsture pieminekļiem visā Eiropā ir Brandenburgas Gate. Tā izteiksmīgā uzbūve izdaiļo ieeju Berlīnes pilsētā. Vēl nesenā Vācijas vēsturē un visā pasaulē, Brandenburgas Gate kalpojis kā ievērojamu politisku protestu un uzrunu fons. ASV prezidents Rolands Reagans no šīs fasādes ir teicis spēcīgus vārdus, kad viņš pieprasīja Berlīnes mūra pārvietošanu sakot PSRS pārstāvim: „Gorbočova kubgs, nojauciet šo sienu!” . Divus gadus vēlāk, kad Berlīnes mūris tika nojaukts, šis notikums iezīmēja Vācijas atkalapvienošanos.
Šodien no 140 km garā Berlīnes mūra pāri palikušas ir tikai nelielas drupas. Taču vēljoprojām variet apskatīt dažus skata torņus, bet pats mūris un tā paliekas pārsvarā ir aizgādātas projām, lai aizmirstu sāpīgās atmiņas. Ja ir vēlēšanās pastiprināti apgūt informāciju par divdesmitā gadsimta Berlīnes politiku, Jūs variet apmeklēt Berlīnes mūra muzeju.

Potsdamas pilsēta

Pēc laika ko būsiet pavadījis Berlīnē, noteikti izmantojiet auto nomas sniegtos pakalpojumus un dodieties uz kaimiņpilsētu Potsdamu. Valsts galvaspilsēta Brandenburga ir dažu iespaidīgu vācu arhitektūras pieminekļu mājvieta. Jaunā pils, vecpilsētas halle, Potsdamas Universitāte un Einsteina tornis ir tikai dažas no ievērojamākajām celtnēm. Šī pilsēta ir kā radīta brīvdabas aktivitāšu izbaudīšanai. Pilsētas teritoriju aizņem ezeri un 75% pilsētas aptver zaļā zona – parki un dabas rezervāti.