Zemākās auto nomas cenas internetā!
Garantētas vislabākās cenas

Kādēļ rezervēt ar mums?

Atbilde ir viegla, mūsu majaslapā tiek salīdzinātas 221 auto nomas kompānijas vairāk nekā 42000 galamērķos tai skaitā arī Rīgā!
Garantēta zemākā cena
Bezmaksas kredītkartes apmaksa
Jums ir garantēta automašīna no vadošajiem piegādātājiem
Bezmaksas izmaiņu veikšana
Maini vai atcel savu rezervāciju tiešsaistē vienkārši un ātri
Salīdziniet 221 kompāniju vairāk nekā 42000 galamērķos.
hertz auto noma avisa uto noma europcar auto noma alamo auto noma budget auto noma enterprise auto noma dollar auto noma thrifty auto noma addcar auto noma green motion auto noma sixt auto noma interrent auto noma keddy auto noma easirent auto noma

Auto Noma Rīga

Šodien iznomāt automašīnu par saprātīgu cenu ir pavisam ātri un ērti. Taču dažkārt, ārzemju autonomu meklējumi nesniedz gaidītos rezultātus, tieši tāpēc iesakām izmantot AUTO NOMA PLUS pakalpojumus. Ar mūsu palīdzību perfekti atbilstošs auto būs Jūsu rīcībā par iespējami zemāko cenu, vien jāpiebilst, ka cenā neietilps nekādi papildus maksājumi. Jūs variet nomāt auto Rīgas Starptautiskajā lidostā vai izmantot jebkuras citas nomas pakalpojumus. Rūpējoties par Jūsu un Jūsu tuvāko cilvēku drošību, mūsu prioritāte ir uzturēt automašīnu vislabākajā tehniskajā stāvoklī, tieši tādēļ tām regulāri tiek veikta apkope. Jūsu rīcībā vienmēr būs bērnu krēsliņi, pienācīgai sēdvietas fiksēšanai. Lai velti netērētu Jūsu dārgo laiku, mūsu piedāvājumā ietilpst arī optimālākais GPS komplekts.

Nomātā auto sniegtā brīvība

Neļaujiet sabiedriskajam transportam ietekmēt Jūsu brīvdienas, tikai automašīnas sniegtā brīvība ļaus Jums pilnvērtīgi un pēc saviem ieskatiem apceļot visu valsti.

Apskatiet 800 gadu seno Rīgas pilsētu, kas slavena ar Doma katedrāli, Sv.Pētera baznīcu, Melngalvju namu un Latvijas Nacionālo operu. Izbaudiet pastaigas ar bruģakmeni klātajās ielās un iepirkšanos vecpilsētas veikaliņos. Nekādā gadījumā neaizmirstiet apskatīt Brīvības pieminekli, Latvijas atdalīšanās no Padomju varas simbolu un sasildīties ar kādu no tuvumā esošo tējas namiņu piedāvāto karsto dzērienu. Vasaras sezonā pilsētas ikdiena tiek atdzīvināta ar āra kafejnīcām un neskaitāmiem alus dārziem.    

Tikai neilga brauciena attālumā uz Rīgas dienvidiem atrodas Bauskas pilsdrupas un 16.gadsimtā celtā Rundāles pils. Apmeklējiet arī Jūrmalu, Liepāju un Ventspili, kur varēsiet pagozēties siltajā saulītē un izbaudīt peldi Baltijas jūrā.

Vasaras saulgriežu svētkos (23. un 24.jūnijs) vērojama gada garākā diena. Savukārt, ziemā visa valsts pārvēršas gaismu un dekorāciju brīnumzemē.
Izmantojot nomātā auto sniegtās priekšrocības Jūs sagaida bezgalīgas izpriecas un satraucoši piedzīvojumi. Visa ģimene priecāsies par piekrastes un mežu apceļošanu.

Latvija ir nebeidzami skaista un mierpilna valsts, kura ir interesanta apskates vieta visa gada garumā.