Zemākās auto nomas cenas internetā!
Garantētas vislabākās cenas

Kādēļ rezervēt ar mums?

Atbilde ir viegla, mūsu majaslapā tiek salīdzinātas 221 auto nomas kompānijas vairāk nekā 42000 galamērķos tai skaitā arī Rīgā!
Garantēta zemākā cena
Bezmaksas kredītkartes apmaksa
Jums ir garantēta automašīna no vadošajiem piegādātājiem
Bezmaksas izmaiņu veikšana
Maini vai atcel savu rezervāciju tiešsaistē vienkārši un ātri
Salīdziniet 221 kompāniju vairāk nekā 42000 galamērķos.
hertz auto noma avisa uto noma europcar auto noma alamo auto noma budget auto noma enterprise auto noma dollar auto noma thrifty auto noma addcar auto noma green motion auto noma sixt auto noma interrent auto noma keddy auto noma easirent auto noma

Auto Noma Roma

Jūs meklējiet vienkāršu, ātru un ekonomisku auto nomu Romā (Itālija)? Mēs to nodrošināsim! Mūsu rīcībā ir plašākā sortimenta augstākās kvalitātes automašīnas, no kurām izcilāko varēsiet iegūt lietošanā ar vienkāršās rezervācijas sistēmas palīdzību. Apskatiet mūsu piedāvājuma listi un izvēlieties brauciena vajadzībām atbilstošāko transportlīdzekli. Neļaujieties ceļojuma autobusa ierobežotajam laika grafikam, izbaudiet brīvību Romas apskatē izmantojot nomātā auto sniegtās priekšrocības.

Roma un Vatikāna pilsēta

Roma ir viena no visskaistākajām pilsētām pasaulē un izcilāko vēsturisko šedevru mājvieta. Kolizejs ir vēsuriskās Romas Impērijas raksturojošākais elements. Tūkstošiem gadu garumā šī masīvā celtne bijusi episko kauju norises un barbaru izklaides vieta. Apskates vērts ir arī Senās Romas Panteons, kas tika uzcelts mūsu ēras 120.gadā kā veltījums visiem dieviem. Nesen atjaunotā Trevi strūklaka ir senākais romiešu kultūrvēsturiskais piemineklis, kas tika izmantots pilsētas un kanālu apgādei ar ūdeni.

Romas centrā, Vatikāna pilsētā izvietoti katoļticīgo reliģiskie centri. Salīdzinot šīs neatkarīgās viennācijas valsts apdzīvotību un platību ar citām valstīm, jāsecina, ka Roma ir mazākā valsts visā pasaulē. Vairākums tūristu par savu galamērķi izvēlas Vatikāna pilsētu tieši dēļ izslavētā Sv.Pētera bazilika un Sistines kapellas.

Bez senatnīgajām tūristu apskates vietām, Romā apskatāmas arī neskaitāmas citas lietas. Pilsētas komerciālajā centrā Jūsu skatienam pavērsies mūsdienīgās biroju ēkas, pasaules atzītas universitātes, brīnišķīgas viesnīcas un pasaulē labākie ēdieni. Pavadiet visu dienu pilsētas komerciālā centra apskatē un beidziet dienu ar īstu itāļu maltīti.

Netālu no Romas

Gadījumā, ja Jums parādīsies vēlēšanās atpūsties no lielajiem tūristu pūļiem, dodieties uz Palestrinu, kur varēsiet apskatīt senās pilsdrupas un Nacionālo arheoloģijas muzeju. Savukārt, tālāk dodieties uz Cerveteri pilsētu, kur Jūsu skatienam pavērsies 3.gadsimta etrusku nekropolise.

Ja tuvāka sirdij un vēlamāka šķiet atpūta pludmalē, Terracina pilsēta tam ir kā radīta. Pilsētā varēsiet apskatīt arī Monte Giove kalnus un Jupiter Anxur templi. Taču netālā, nesen atjaunotā Frascati pilsētiņa, kas dižojas ar savu “Frascati” baltvīnu, piedāvās Jums  nobaudīt svaigus augļus un iespēju ieskatīties aristokrātiskajās garīdznieku, kardinālu un romiešu augstmaņu celtajās villās.