Zemākās auto nomas cenas internetā!
Garantētas vislabākās cenas

Kādēļ rezervēt ar mums?

Atbilde ir viegla, mūsu majaslapā tiek salīdzinātas 221 auto nomas kompānijas vairāk nekā 42000 galamērķos tai skaitā arī Rīgā!
Garantēta zemākā cena
Bezmaksas kredītkartes apmaksa
Jums ir garantēta automašīna no vadošajiem piegādātājiem
Bezmaksas izmaiņu veikšana
Maini vai atcel savu rezervāciju tiešsaistē vienkārši un ātri
Salīdziniet 221 kompāniju vairāk nekā 42000 galamērķos.
hertz auto noma avisa uto noma europcar auto noma alamo auto noma budget auto noma enterprise auto noma dollar auto noma thrifty auto noma addcar auto noma green motion auto noma sixt auto noma interrent auto noma keddy auto noma easirent auto noma

Auto Noma Milan

Mūsu mājas lapa ir atbilstošākā vietne internetā, pievilcīgāko piedāvājumu Milānas (Itālija) auto nomu pakalpojumu meklēšanā. Mūsu rīcībā ir plašs piedāvājumu klāsts ar uzticamākajiem un lētākajiem nomu transportlīdzekļiem, kas atbildīs jebkurām prasībām, vēlmēm un vajadzībām. Nesteidzīgi apskatiet visdažādāko modeļu un komplektācijas auto, izvēlieties, rezervējiet un Jūs atskārtīsiet, ka esiet tikai pāris soļu attālumā no piedzīvojumu pārbagātajām brīvdienām Milānā.

Apburošākās pilsētas vietas

Viens no ievērojamākajiem Milānas kultūras vēsturiskajiem pieminekļiem ir izsmalcinātā Romāņu katoļu baznīca, kura tika pabeigta 1805.gadā, kaut būvdarbi tika uzsākti jau agrīnajā 14.gadsimta sākumā. Tūristu apskatei atvērtas visas plašās baznīcas telpas, kas savukārt nozīmē iespēju tuvāk aplūkot arī unikālās, sarežģīti veidotās jumta spāru kores. 

Viens no visskaistākajiem iepirkšanās centriem visā pasaulē ir Gallerica Vittorio Emanuele II, kas atrodas Milānā. Tā skaistās griestu velves veidotas no stikla un dzelzs savienojuma, savukārt, pateicoties greznajam stikla kupolam, Galerijas centrālo eju visas dienas garumā rotā zeltainie saules stari. Šis ir visu mūsdienu iepirkšanās centru priekštecis un patiešām viereizējs paraugs mazumtirdzniecības attīstībā. Milāna tiek uzskatīta par pasaules modes pilsētu un tādu zīmolu kā Gucci, Prada, Armani, Versace un Dolce & Gabbana mājvietu, tāpēc nav pārsteigums par Milānai piederošo izsmalcināto iepirkšanās centru. 

Sacīkšu auto

Pēc “nekustīgo” pilsētas centra vēsturisko kultūras pieminekļu apskates, lieti noderēs izbrauciens uz interesantākajām apskates vietām, kuru tematika saistīta ar sacīkšu auto. Milānas ziemeļos atrodas vēsturiskā Monzas autosacīkšu trase, kas ir viena no senākajām Formula 1 norises vietām. Visa gada garumā Jums netiks liegta iespēja tīksmināties par šājā trasē notiekošajām autosacīkstēm, ieskaitot F1, kas ik gadu norisinās pirmajā septembrī. Interesentiem ir iespēja izzināt faktus arī par trases kolorītākajiem vēstures notikumiem.

Ja vēlaties noskaidrot informāciju par likumīgajām ielu sporta mašīnām, iesakām doties uz Modenu, kas atrodas Milānas dienvidos, un apskatīt Ferrari un Lamborghini auto muzejus. Šīs autokompānijas jau daudzus gadus modelē un ražo ātrākos, luksuss klases sporta auto un Modena ir kā radīta šo divu fantastisko kompāniju vēstures izzināšanai.

Gadījumā, ja atgriešanās Milānā, kāri pēc ātruma joprojām nebūs noslāpējusi, iegriezieties unikālajā Alfa Romeo autorežotnes, kas rada un ievieš dzīvē kvalitatīvas, dažādākā sortimenta automašīnas  jau kopš 20.gadsimta sākuma, muzejā, lai izzinātu vēsturiskos faktus par radītajiem sacīkšu auto un to pasažieriem.